Излезе првиот трејлер за „Avengers: Infinity War“

Првиот дел од филмовите „Avengers: Infinity War“, кои треба да ја донесат разврската во филмската франшиза на Marvel, треба да пристигне во кино-салите на 4 мај 2018 година. Во него ќе го гледаме враќањето на сите омилени ликови од франшизата, како Iron Man, Captain America, Thor, Black Widow и останатите.

 

Како најава на еден од најголемите филмски проекти на сите времиња, „Avengers: Infinity War“, погледнете го трејлерот кој денеска беше објавен од студиото Marvel.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien