ВИДЕО: Најдобрите голмански одбрани на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

Најдобрите голмански одбрани на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.