Пристигна и првиот официјален трејлер за “The Incredibles 2”

Авантурите на вашата омилена фамилија на супер херои ќе можете да ги гледате ова лето, со премиера на 15 јуни.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien