ВИДЕО – Сон на секој сурфер – бесконечни бранови !

Типов е тотално луд, сурфа на бранови настанати од поплава.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien