Витаминка се претстави на најголемиот саем во Азија, СИАЛ во Шангај

Барајќи нови можности за проширување на пазарите, Витаминка своите производи ги изложи на најважното случување во прехранбената индустрија, саемот СИАЛ,

Дознај повеќе

„Свиркачите“ Лазаревски и Костовски номинирани за награда на ЕП

Свиркачите Ѓорѓи Лазаревски и Звонко Костовски, кои ги изнесоа бомбите од УБК поврзани со масовното прислушување, се номинирани за наградата „Новинари, укажувачи и

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien