ВИДЕО – Со позајмени пари му купи торта на синот за роденден, живот во вистинска мизерија

Живот во вистинска мизерија, услови кои се под секое човечко достоинство. Куќата им е пред распаѓање, кога врне внатре течи

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien