ВИДЕО – Над 300 учесници на 4-тиот по ред аутдор фестивал „Крушево низ корија“

Крушево уште еднаш докажа дека е топ дестинација за развој на алтернативниот туризам. По 4-ти пат се одржа аутдор фестивалот

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien