ВИДЕО – До Велигден се очекува комплетно да бидат готови конаците на Трескавец, црквата се уште во катастрофална сотојба

До крајот на оваа година се очекува да бидат завршени градежните работи со опожарените конаци на манастирот Успение на Пресвета

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien