Заврши уште едно прекрасно издание на Интернационалниот џез викенд во Прилеп

Со синоќешниот настап на македонски виртуоз Јаков Дренковски, Французите „Ле Бал Пури“ и српската група „Деца Лоших Музичара“, во Прилеп

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien