ВИДЕО – Полицаец од Битола е сторителот на грозоморното убиство кај прилепско Беловодица

23 годишниот полициски службеник од СВР Битола Е. Т. е убиецот на 36 годишниот Бекир А. од Битола кој вчера

Дознај повеќе