ОО СДСМ Прилеп – Народот кажа големо ЗА влез во НАТО и ЕУ, ВМРО-ДПМНЕ е заглавена во криминалната матрица

Нервозните реакции на раководството на ВМРО-ДПМНЕ покажуваат дека опозициската партија се’ уште е заглавена во поразената криминална матрица на Никола

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien