ВИДЕО – Авто слалом трка од Државниот шампионат на Македонија во центарот на Прилеп

Во Прилеп денеска се одржа втората трка од Државниот шампионат на Македонија во авто слалом „Прилеп 11 –ти Октомври 2018“.

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien