ВИДЕО – Младите се помалку се заинтересирани за фризерскиот занает

Младите во Македонија воопшто не се заинтересирани за фризерскиот занает. За проектот на занаетчиската комора, кој е финансиски поддржан од

Дознај повеќе

Спасовски: Постојат закани кон пратеници, тие се под полициско обезбедување

Македонскиот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска потврди дека пратениците кои гласале за уставните измени се под постојана закана.

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien