ВИДЕО – Прилеп ќе биде првата општина во Македонија која ќе воведе јавен превоз на метан

Прилеп ќе биде првата општина во Македонија која што ќе воведе автобуси на метан во градскиот јавен превоз. Во тек

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien