Брилијант на Витаминка со поддршка за серијата „Преспав“

Поддршката од Витаминка за хумористичната серија Преспав продолжува и во третата сезона со вклучување на маслото за јадење Брилијант како

Дознај повеќе

ВИДЕО – Награда за животно дело по повод празникот 3-ти Ноември за дуетот Селимова-Желчески

Наградата за животно дело Златна плакета, која се доделува по повод 3-ти Ноември, Денот на ослободувањето на Прилеп, годинава оди

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien