ВИДЕО – Вистински спектакл во Прилеп – над 120 учесници на „Prilep Special Show“

Барем за момент Прилеп вечерва наликува на Париз, Милано и другите големи европски модни центри. Прилепската публика има уникатна можност

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien