ВИДЕО – Кинески воени камионџии левел 99

Кинезиве се вистински легенди. Коментар не е потребен !

 

 

Легенди, секоја чест!

Posted by КамиониМакедонија.com on Среда, 27 септември 2017

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien