Ѕид на сообраќајниот срам во Прилеп : Возило на Македонски пошти паркирано на место за инвалиди

Револтирани граѓани од здружението за инвалидизирани лица од Прилеп ни ги испратија овие фотографии од паркинот кој се наоѓа во кругот на општата болница во Прилеп. Возило на Македонски пошти непрописно се паркирало на паркинг местото наменето за инвалидизирани лица.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien