Урнебесно видео: Плавуша и Tesla на бензинска пумпа – што може да тргне наопаку?

Плавуша стана хит на социјалните мрежи кога се појави видео на кое таа упорно се обидува да стави бензин во автомобилот „Тесла“.

 

 

Видеото предизвика смеа поради обидот на збунетата жена да го наполни со гориво електричниот автомобил. Таа надводно била застаната на бензинска пумпа во САД кога било снимено видеото од кое се гледа дека таа се обидува да му стави бензин на автомобилот „Тесла модел С“.

 

И после вицеви за плавуши… епа вицеви.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien