Ken Block’s GYMKHANA TEN

Супер-талентираниот Ken Block напаѓа неколку различни градови и локации во неколку различни автомобили – пуштете погласно и уживајте!

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien