ВИДЕО – Мерната станица го урна митот дека Прилеп има чист воздух, истото го тврдат и експертите

Ако во минатото се сметаше дека Прилеп нема загаден воздух, поставувањето на првата мерната станица пред Нова Година го докажа

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien