ВИДЕО – По сторијата која предизвика лавина реакции повеќе институции го посетија Спасески и ветија помош

По сторијата која предизвика лавина реакции во јавноста и социјалните мрежи за Драган Спасески од Прилеп, бранител заборавен од државата,

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien