Утре во Прилеп протест за поддршка на Јане Ченто

Македонското патриотско здружение „Пере Тошев“ од Прилеп утре со почеток во 19 часот на Камената бина, плоштад Александрија, организира мирен протест против,

Дознај повеќе

ВИДЕО – Родителите на децата со попреченост од „Порака“-Прилеп бараат нивниот клуб да прерасне во Дневен центар

Родителите на децата со интелектуална попреченост од центарот „Порака“ од Прилеп бараат државата нивниот социјалeн клуб кој денеска прослави 4

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien