Јада : Во сезоната која доаѓа акцентот ќе го ставам на биатлонот и намалување на ФИС поените

Моите идни планови и очекувања за летната и зимска сезона 2019/20 ќе бидат да ги намалам ФИС поените, а потоа

Дознај повеќе

ВИДЕО – СДММ Прилеп : Младите масовно се обединуваат за европска иднина, Пендаровски е нашиот сојузник во таа борба

Историската шанса да станеме рамноправни со европските земји, е пред нас. Таа шанса е во рацете на младите, затоа што

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien