ВИДЕО – По 5-ти пат во Крушево се одржа спезијализирана ревија на изворни македонски шарпланинци

По 5-ти пат во Крушево на Гумење се одржа спезијализираната ревија на изворни македонски шарпланинци, на која учествуваа 30-тина кучиња

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien