Пародија – метли осамнаа пред Општина Прилеп

Meтли со ликовите на функционерите од СДСМ осамнаа пред Општина Прилеп денеска. Идејата за ваква пародија веројатно потекнува од најавената чистка на премиерот Зоран Заев во своите редови.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien