Витаминка и Владо Јаневски го промовираа спотот за песната Главен град на тагата

Најновата песна на нашата музичка легенда Владо Јаневски,„Главен град на тагата“, доби и видео запис кој претставува уште еден резултат

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien