Баба го издрогирала цело семејство: За ручек им зготвила патка полнета со марихуана

Седумчлено семејство од чешкиот град Вратимов за Божик завршило во болница со вртоглавици, мачнина и халуцинации, бидејќи бабата која спремала

Дознај повеќе

Еден од најпосетените европски градови ги моли туристите да не доаѓаат пречесто

Пластични цвеќиња, ветерници и кломпи се главни сувенири во холандскиот главен град Амстердам, а всушност се и двигател на градската

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien