ДРОН ВИДЕО : Потребна е итна конзервација на Кралската гробница во Бонче

Дали гробницата која што се наоѓа помеѓу прилепските населени места Подмол и Бонче е доказ дека тука се наоѓал изгубениот

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien