Медали за најуспешните на „Krali Marko trails 2017“

По тридневни натпреварувања во различни категории и со различни должини на трките, организаторите ги доделијa медалите и дипломите на најуспешните

Дознај повеќе

ВИДЕО : Стојкоски и Мирческа – прилепската гордост на планинските маратони

Александар Стојкоски и Мери Мирческа се двајцата прилепски супер херои кои ги освоија првите места на 7-мото издание на планинскиот

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien