Дешавки за оваа недела

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Понеделник – 18.09.2017 22:00 часот

Дом на култура Марко Цепенков – Прилеп

Изложба – Дел од мене – Ферди Булут  и Дарко Талески.

повеќе информации na sledniot link


Дом на култура Марко Цепенков – Прилеп

Изложба – Дел од мене – Ферди Булут  и Дарко Талески.

повеќе информации na sledniot link

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Posts not found

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи