ВИДЕО : Никогаш не се карај со багериста !

Никогаш не се карај со багериста, а еве и зошто.

 

 

Posted by Heavy Iron World on вторник, 12 Декември 2017

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien