ВИДЕО : 2017-та година низ најактуелните Google пребарувања

Ова беа најгледаните и најсподелувани моменти на интернет и најчесто поставуваните прашања на Google za 2017 година.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.