ВИДЕО : Која крвна група одговара со која

Со оглед на тоа дека на секои 2 секунди во светот на некого му е потребна крв еве едно корисно и едукативно видео за тоа која крвна група одговара со која.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.