ВИДЕО: Најдобрите GoPro снимки за 2017 година

Одличната компилација на снимки направени од GoPro камерите во текот на 2017 година.

 

Без разлика на тоа дали станува збор за копно, море или воздух, луѓето ширум светот изведуваат фантастични потфати.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи