Најсмешните фотографии од дивиот свет за 2017 година

Урнебесни фотографии на диви животни фатени во различни комични ситуации. Уживајте во овој понеделнички позитив.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.