Најсмешните фотографии од дивиот свет за 2017 година

Урнебесни фотографии на диви животни фатени во различни комични ситуации. Уживајте во овој понеделнички позитив.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи