„Star Wars“ акапела

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Акапела ковер на повеќе теми од „Star Wars“ франшизата, од „The Imperial March“, па се до „Duel of the Fates“, на секогаш одличните Viva Vox.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи