„Star Wars“ акапела

Акапела ковер на повеќе теми од „Star Wars“ франшизата, од „The Imperial March“, па се до „Duel of the Fates“, на секогаш одличните Viva Vox.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.