ВИДЕО : Најуникатниот начин на ловење риби

Стапица за риби од пластично кофиче. Децава претставија еден од најуникатните начини на ловење риба.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.