ВИДЕО : Атмосфера од пречекот на Новата 2018 година во Прилеп

Дел од атмосферата како прилепчани ја пречекаа новата година на градскиот плоштад „Методија Андонов Ченто“.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи