ВИДЕО : Атмосфера од пречекот на Новата 2018 година во Прилеп

Дел од атмосферата како прилепчани ја пречекаа новата година на градскиот плоштад „Методија Андонов Ченто“.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.