ВИДЕО : Неверојатен станбен комплекс во Сингапур

Facebook
Twitter
Email
Print

Неверојатен станбен комплекс во Сингапур, со градини на покривите и терасите во кој живеат неколку илјади луѓе.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи