Најубавите 100 гола во 2017

Во изминатите 365 дена се изнагледавме фантастичен фудбал, но и маестрални голови за кои ќе се зборува уште долго време.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.