Најубавите 100 гола во 2017

Facebook
Twitter
Email
Print

Во изминатите 365 дена се изнагледавме фантастичен фудбал, но и маестрални голови за кои ќе се зборува уште долго време.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи