Меси го испрати Ракитиќ по бурек

Facebook
Twitter
Email
Print

Иван Ракитиќ ја доби неблагодарна задача да го чува Лионел Меси на еден од тренинзите за натпреварот од Кралскиот куп против Селта, кој се игра вечерва од 21:30  часот.

 

Колку е добро Меси да биде од твоја страна и никогаш да не треба да го чуваш Ракитиќ овој пат го осети на своја кожа.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи