ВИДЕО : Адреналин до максимум – спуштање со велосипеди по екстремни планински терени

Downhill – спортска дисциплина во екстремните спортови со спуштање на велосипеди по екстремни планински терени.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.