ВИДЕО : Адреналин до максимум – спуштање со велосипеди по екстремни планински терени

Downhill – спортска дисциплина во екстремните спортови со спуштање на велосипеди по екстремни планински терени.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи