ВИДЕО : Германски навивачи ја пеат „Излези момче“

Германски навивачи ни честитаат со спортската песна „Излези момче“

 

 

Prav MAKEDONEC so novite prijateli

Posted by Nikola Bogatinov on среда, 17 Јануари 2018

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.