ВИДЕО : Германски навивачи ја пеат „Излези момче“

Facebook
Twitter
Email
Print

Германски навивачи ни честитаат со спортската песна „Излези момче“

 

 

Prav MAKEDONEC so novite prijateli

Posted by Nikola Bogatinov on среда, 17 Јануари 2018

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи