Адидас ги објави новите дресови на Јунајтед, Реал и Јуве

Facebook
Twitter
Email
Print

Произведувачот на спортска опрема и бренд „Адидас“ кој ги креира дресовите за екипите на Манчестер Јунајтед, Реал Мадрид и Јувентус, барем засега нефоцијално, ги откри дресовите за новата сезона.

 

Новите дресови се во ретро дизајн- едноставни, но убави.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи