Објавен новиот трејлер за Томб Рајдер

За нешто помалку од два месеци, љубителите на култната хероина Лара Крофт ќе може повторно да уживаат во новиот филм од франшизата Томб Рајдер.

 

Во улогата на Лара Крофт овојпат ќе ја видиме младата шведска актерка Алисија Викандер која, судејќи по новиот трејлер за филмот, нема да ги изневери обожавателите.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи