ФОТО: Импресивна нова тетоважа на Ибрахимовиќ

Facebook
Twitter
Email
Print
Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Златан Ибрахимовиќ на Инстаграм се пофали со својата нова тетоважа и ремек – делото на тату – мајстор од Гетеборг.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи