ВИДЕО: Најдобрите голмански одбрани на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

Facebook
Twitter
Email
Print

Најдобрите голмански одбрани на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи