ВИДЕО: Најубавите голови од финалниот викенд на ЕП во Хрватска

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Маркетинг тимот на ЕХФ ги објави најубавите голови на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи