ВИДЕО: Најубавите голови од финалниот викенд на ЕП во Хрватска

Маркетинг тимот на ЕХФ ги објави најубавите голови на финалниот викенд на ЕП во Хрватска.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.