„Макфакс“ нуди значителна награда за снимка од инцидентот со полицајката

Редакцијата на „Макфакс“ на секој што ќе достави или испрати снимка од инцидентот што се случи со полицајката и членот на ДУИ, Бекир Асани, ќе му даде значителна награда.

 

Овој потег е поради потребата на јавноста да ја знае вистината и поради сомнежот што се појави по официјалната верзија на МВР.

 

Контакт: [email protected]

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.